A- A A+

tkb lira

Duża scena/ Amfiteatr

Amfiteatr im. St. Hadyny

Grupa śpiewacza Gronie z Wisły na deskach amfiteatru

Mała scena/Rynek

Zespół Chigaga Group z Maroka na wiślańskim rynku

Zespół Chigaga Group z Maroka na wiślańskim rynku

Amfiteatr im. Stanisława Hadyny

28 lipca - sobota - g. 17.00
WISŁA z Wisły
PILSKO z Żywca
CZANTORIA z Ustronia
MIETNIOWIACY z Mietniowa
WILAMOWICE z Wilamowic
AL-AZHAR KELAPA GADING z Dżakarty - INDONEZJA

29 lipca - niedziela - g. 17.00
TKOCZE z Wisły
BOJSZOWIANIE z Bojszów
DOLINA NOWEGO SOŁOŃCA ze Złotnika
ZBYRCOK z Juszczyna
KOZIANIE z Kóz
GROJCOWIANIE z Wieprza
KONIAKÓW z Koniakowa
KLUB TAIKO z Takatsuki - JAPONIA

30 lipca - poniedziałek - g. 18.00
SŁOPNICZANIE ze Słopnic
DUDOSKI z Międzyrzecza Górnego
BYSTRZYCA z Bystrzycy
I TERRAZZANI z Trabii - WŁOCHY
PERŁYNKA ze Sławuty - UKRAINA
KITKA z Istibanji - MACEDONIA

31 lipca - wtorek - g. 18.00
KOCAELİ ARMELİT z Izmitu - TURCJA
MŁODE PODHALE z Nowego Targu
SPOD KICEK z Mordarki
JAROSŁAWIAKI z Jarosławia
DOLANIE z Gilowic
SPOD KIKULI z Lalik

1 sierpnia - środa - g. 18.00
WAŃCY z Wisły
ŚWARNI ŁOJCE z Sadku-Kostrzy
KURPIE ZIELONE z Białegostoku
JAKUBKOWIANIE z Łososiny Dolnej
SOKOŁOWIANIE z Sokołowa Podlaskiego
KUD BRANKO RADIČEVIĆ ze Sremskiej Mitrovicy - SERBIA

2 sierpnia - czwartek - g. 18.00
ĆWIKLICE z Ćwiklic
REGLE z Poronina
JAWORZE z Jaworza
ŁASTIWOCZKA z Przemkowa
NOSA TERRA z Pereiras (Mos) - HISZPANIA
PERŁYNKA ze Sławuty - UKRAINA

3 sierpnia - piątek - g. 18.00
MAGURZANIE z Łodygowic
ANDRYCHÓW z Andrychowa
ŚWIERCZKOWIACY z Tarnowa
KOTLINA z Osieka
VATRĂ DE DOR z Kluż-Napoka - RUMUNIA
MEZDRA ze Sliwen - BUŁGARIA

4 sierpnia - sobota - g. 17.00
STEJIZBIANKI z Wisły
INŻU-MARŻAN oraz KERBEZ z Atyrau - KAZACHSTAN
SHIVAM NRUTYA z Vapi - INDIE
BABIOGÓRZANIE-POLANA MAKOWSKA z Makowa Podhalańskiego
ISTEBNA z Istebnej
ZIEMIA MYŚLENICKA z Myślenic
HULAJNIKI z Milówki
KASINIANIE-ZAGÓRZANIE z Kasiny Wielkiej

5 sierpnia - niedziela - g. 17.00
MALI TKOCZE z Wisły
I TERRAZZANI z Trabii - WŁOCHY
ZIEMIA RAJCZAŃSKA z Rajczy
COMPAÑÍA TITULAR DE DANZA FOLKLÓRICA UANL z Monterrey - MEKSYK
KOCAELİ ARMELİT z Izmitu - TURCJA
WISŁA PLUS z Wisły
gość TKB: FUTURE FOLK

Korowód zespołów - 28 lipca - sobota - g. 15.30

Plac B. Hoffa - Rynek

28 lipca – sobota – g. 11.00
PIEKARSKIE KLACHULE z Piekar Śląskich
KAPELA BUKOŃ z Jałonkowa – CZECHY   
MEZDRA ze Sliwen – BUŁGARIA
AL-AZHAR KELAPA GADING z Dżakarty – INDONEZJA

29 lipca – niedziela – g. 11.00
KAPELA JANICEK z Jury Krakowsko-Częstochowskiej
PERŁYNKA ze Sławuty – UKRAINA
KAPELA WISŁA z Wisły
DOLINA NOWEGO SOŁOŃCA ze Złotnika
KLUB TAIKO z Takatsuki – JAPONIA

30 lipca – poniedziałek – g. 11.00
MIETNIOWIACY z Mietniowa
MAŁA JETELINKA z Jaworzynki
KITKA z Istibanji – MACEDONIA
KAPELA BOROWICZKA z Wisły

31 lipca – wtorek – g. 11.00
MAŁY KONIAKÓW z Koniakowa
JAROSŁAWIAKI z Jarosławia
SPOD KICEK z Mordarki
KAPELA WATRA z Wisły
KOCAELİ ARMELİT z Izmitu – TURCJA
GRUPA ŚPIEWACZA PODKÓWKA z Przecławia

1 sierpnia – środa – g. 11.00
KURPIE ZIELONE z Białegostoku
SZCZAKOWIANKI z Jaworzna
ŚWARNI ŁOJCE z Sadku-Kostrzy
DĄBROWIANKI z Jaworzna
KUD BRANKO RADIČEVIĆ ze Sremskiej Mitrovicy – SERBIA

2 sierpnia – czwartek  – g. 11.00
REGLE z Poronina
MAŁA ISTEBNA z Istebnej
ŁASTIWOCZKA z Przemkowa
NOSA TERRA z Pereiras (Mos) – HISZPANIA

3 sierpnia – piątek   – g. 11.00
ŚWIERCZKOWIACY z Tarnowa
VATRĂ DE DOR z Kluż-Napoka – RUMUNIA
MEZDRA ze Sliwen – BUŁGARIA

4 sierpnia – sobota – g. 11.00
ŚWIĘTOKRZYSKIE JODŁY z Bodzentyn
KURPIE ZIELONE z Białegostoku
ZIEMIA MYŚLENICKA z Myślenic
KAPELA POLANDIA z Istebnej

5 sierpnia – niedziela – g. 11.00
GRODZCZANIE z Grodzca
SOKOŁOWIANIE z Sokołowa Podlaskiego
I TERRAZZANI z Trabii – WŁOCHY
COMPAÑÍA TITULAR DE DANZA FOLKLÓRICA UANL z Monterrey – MEKSYK
KOCAELİ ARMELİT z Izmitu – TURCJA



Początek strony